Конфидент

Знайти людину за прізвищем

Важливим напрямком роботи нашого детективного агентства є розшук людей. З проблемою розшуку людей в Україні стикалися багато клієнтів, які звернулися до нас.

Може бути, у кого-то пішов близька людина або родич і не повернувся, а хтось розшукує людину, який заборгував велику суму грошей і зник. Якщо немає надії на правоохоронні органи, то зверніться за допомогою в детективне агентство, і ми вирішимо ваші проблеми!

На тлі нестійкої економічної ситуації шахрайство починає розвиватися. Шахраї впроваджуються і в ділові відносини. Тому, щоб захистити себе від проблем слід оформляти необхідні документи, розписки та ін., За допомогою яких потім при виникненні претензій ваші слова можна було б підтвердити.

У більшості випадків шахрайство проявляється в «неповерненні» боргів. Щоб не повертати борг, люди змінюють місце проживання, прізвище та ін.

Якщо з вами це сталося, вам винні гроші, але повертати не збираються, то потрібно звернутися в детективне агентство. Ми допоможемо вирішити ситуацію без судових розглядів. Ви збережете престиж фірми і постійних клієнтів. В ході пошуку боржників все дані тримаються в секреті.

Якщо боржник відмовляється повертати борг, детективне агентство шукатиме шахрая, а після закінчення процедури, представить вам результати розшуку шахрая. Дані законні і можуть бути в подальшому передані в суд.

Розшук людей – завдання, яке може вирішити тільки фахівець. Робота проводиться в рамках закону, використовуються тільки дозволені методи і способи приватного розслідування.

Вартість послуг в приватному розшуку формується індивідуально в кожному випадку, залежить від його складності, обсягу відомої інформації про розшукуваного людині.

Ми відповімо на ваші запитання при особистій бесіді або по телефону.

Конфіденційність гарантовано.

Зв`язатися з нами

+38 (067) 796-50-42

Доступні 24/7

Email: konfident-kr@ukr.net