Конфидент

Забезпечення безпеки підприємства, організації (аналіз, аудит)

Динаміка мінлівості законодавства України на сьогоднішній день породжує необходимость постійного відстеження и Вивчення цих змін кваліфікованими фахівцямі в даній сфері. У зв`язку  з цим наше агентство пропонує Вам при оптимально мінімальніх фінансових витратах отримати грунтовного кваліфіковану Юридичну допомогу в плані забезпечення безпеки Вашого підприємства, организаціЇ, закладу тощо.

Детективне агентство «Конфідент», в особі своих співробітніків, Які Ранее служили в органах держбезпекі и МВС, Здійснює комплексний правовий супровід поточної господарської діяльності юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, а такоже неприбуткових організацій. Ми професійно забезпечуємо оперативніше и кваліфіковане вирішенню вінікаючіх юридичних вопросам и проблем и попереджаємо їх подалі Виникнення.

Що Ми пропонуємо

Багато фірм (організації, підприємства) усвідоміли економічну невігідність Утримання цілої служби безпеки, або періодічного Звернення с помощью до детективу. Тому Ми пропонуємо економічно доцільне Співробітництво – укласти з нами договір Абонентського юридичного и детективного обслуговування Вашої організації (підприємства). Таке обслуговування значно скоротить Ваші витрати на Утримання штатного робочого місця, на забезпечення робочого процесу в інформаційному плані, а також на регулярні підвищення кваліфікації штатних працівників та оплату їх праці.

Договір Абонентський юридичного и детективного обслуговування ви можете замовити не менше ніж на місяць

Що говорити и показує практика на Користь вигоди Нашої Пропозиції?

Як правило, при відносно невелика обсязі юридичних вопросам, коли компании утрімуваті штатного юриста невігідно, но проблемні ситуации періодічно вінікають и їх необходимо вірішуваті, для юридичного супроводу (обслуговування) у сфері забезпечення безпеки підприємства або организации вібірають, в основному, аутсорсинг. Тому що це значний вігідніше.

Як показує практика, в процесі діяльності будь-якого підприємства вінікають різні питання, які не могут якісно зважітіся одним штатним юристом, а Постійно звертатися за додатковий юридичною с помощью Досить накладно. А ось щомісячна оплата Абонентське юридичного обслуговування, Пожалуйста ми Вам Пропонуємо, нижчих даже однієї заробітної плати середня юриста.

Що стосується Надання детективних послуг Із забезпечення безпеки підприємства, организации або окремий підприємця, з АНАЛІЗУ та аудиту ступенів безпеки, то це НЕ Менш важлівій аспект, чем юридична безпека. В основному штат співробітніків безпеки требует Досить великих коштів для его Утримання при тому, что найчастіше співробітнікі безпеки дублюють роботу співробітніків охорони. І при необхідності вірішуваті питання, что стосують безпеки підприємства, Які Виходять за рамки самого підприємства (організації), за рамки міста або даже країни, то ЦІ співробітнікі віявляються неспроможності. Тому в таких випадка всі відсутні возможности ми можемо легко компенсуваті нашими можливий.

Звідки у нас Такі можливості?

Ми є повноправнімі членами Асоціації приватних Детектівів України, чщо дає нам можливість отримувати об’єктивну інформацію як по всій Україні, так і у світі. Це обумовлено великими взаємнімі діловими зв’язками з приватності детективами України, СНД и більшості розвинення світових держав.

У життя без работе ми намагаємося знаходіті індивідуальний підхід и високий рівень сервісу, а такоже зацікавлені в збереженні годині и коштів наших КЛІЄНТІВ.

Детективне агентство «Конфідент», в особі своїх співробітників, які раніше служили в органах держбезпеки і МВС, здійснює комплексний правовий супровід поточної господарської діяльності юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, а також неприбуткових організацій. Ми професійно забезпечуємо оперативне і кваліфіковане вирішення виникаючих юридичних питань і проблем і попереджаємо їх подальше виникнення.

Що ми пропонуємо

Багато фірм (організації, підприємства) усвідомили економічну невигідність утримання цілої служби безпеки, або періодичного звернення за допомогою до детективу. Тому ми пропонуємо економічно доцільне співробітництво – укласти з нами договір абонентського юридичного і детективного обслуговування Вашої організації (підприємства). Таке обслуговування значно скоротить ваші витрати на утримання штатного робочого місця, на забезпечення робочого процесу в інформаційному плані, а також на регулярне підвищення кваліфікації штатних працівників і оплату їх праці.

Договір абонентського юридичного і детективного обслуговування ви можете зробити висновок строком не менше ніж на місяць

Що говорить і показує практика на користь вигоди нашої пропозиції?

Як правило, при відносно невеликому обсязі юридичних питань, коли компанії утримувати штатного юриста невигідно, але проблемні ситуації періодично виникають і їх необхідно вирішувати, для юридичного супроводу (обслуговування) у сфері забезпечення безпеки підприємства або організації.

Ваші три нові переваги

Отже, уклавши договір на абонентське юридичне обслуговування з нашим агентством, Ви отримуєте ряд переваг, а саме:
1) абонентська плата за юридичне обслуговування не перевищує середньої заробітної плати юрисконсульта, але при цьому в здійсненні супроводу Вашого бізнесу беруть участь всі юристи і експерти нашого агентства – фахівці в різних галузях права;
2) доступність необхідної інформації для розв’язання питань Вашої діяльності в режимі On-Line;
3) вибір оптимального пакету абонентського обслуговування Вашої діяльності за обсягом послуг, що надаються і вартості.

19 інструментів безпеки Вашої діяльності:

В рамках абонентського обслуговування ми надаємо такі послуги:
1) юридичні консультації позачергово (зокрема і в режимі On-Line);
2) супровід при укладенні, виконанні, розірванні договорів, вирішенні господарських спорів, правовій експертизі договорів;
3) розробка оптимальних варіантів цивільно-правових договорів, договірно-правових схем;
4) розробка внутрішніх документів підприємства (трудові договори, положення про комерційну таємницю, положення про філію, інструкції, правила внутрішнього трудового розпорядку, накази), а також, інших документів, необхідних для організації документообігу Вашого підприємства;
5) консалтинг в разі виникнення трудових суперечок;
6) підтримка при проведенні перевірок податковими органами, аналіз актів перевірок, підготовка заперечень, оскарження;
7) виїзд до клієнта на вимогу, “адвокатська швидка допомога” при затриманні або перевірці інспектуючими органами;
8) дозвіл приватних питань керівників підприємств, які потребують юридичного втручання;
9) представлення та захист інтересів в державних органах;
10) ведення справ в судах;
11) вивчення ринку, збір інформації для ділових переговорів, виявлення некредитоспроможних або ненадійних ділових партнерів;
12) встановлення обставин неправомірного використання в підприємницькій діяльності фірмових знаків і найменувань, недобросовісної конкуренції, а також розголошення відомостей, що становлять комерційну таємницю;
13) з’ясування біографічних та інших характеризують особу даних про окремих громадян при укладенні ними трудових і інших контрактів;
14) пошук втраченого підприємствами, установами, організаціями майна;
15) рішення різних конфліктних ситуацій;
16) перевірка чистоти угод з нерухомістю;
17) перевірка платоспроможності клієнта;
18) економічна розвідка;
19) стягнення дебіторської заборгованості.

Вартість послуг, що надаються нашим агентством, складається в індивідуальному порядку для кожного клієнта. Це пов’язано з особливістю детективних послуг і впливом багатьох чинників на ціноутворення в кожному окремому випадку.

Для визначення точної вартості необхідно обговорення Вашої проблеми і аналіз наявної інформації. Для чого Ви можете зв’язатися з нами зручним для Вас способом, і ми домовимося з Вами про встрече.Также Ви можете отримати консультацію дистанційно і дізнатися орієнтовну вартість необхідної Вам послуги. Для чого зв’яжіться з нами по телефону або напишіть нам лист з описом Вашої проблеми і зазначенням міста.

Спосіб оплати також узгоджується індивідуально.

Зв`язатися з нами

+38 (067) 796-50-42

Доступні 24/7

Email: konfident-kr@ukr.net