Конфидент

Внутрішнє розслідування в колективі

Що значить взагалі провести деякий внутрішнє розслідування в трудовому колективі? Це докладне з’ясування обставин з метою визначення винних в розкраданні матеріальних цінностей, грошей, майна і інших матеріальних цінностей.

Деякі наші методики проведення внутрішніх розслідувань:

Впровадження

Бувають різні випадки неприємні в комерційній діяльності. Наприклад, одна з найпоширеніших проблем: якась «щур» завелася і зливає комерційно цінну інформацію. До нас звертається власник підприємства або керівник, і ми починаємо проводити таємні заходи, про які самі співробітники не знають. Діємо аж до того, що впроваджуємо свого співробітника в їх колектив, з відома господаря, зрозуміло.

Це, звичайно ж, неофіційне розслідування. Якщо офіційно все провести, то це відбувається шляхом особистих бесід з кожним членом колективу і з фіксацією показань письмово.

Таємний покупець

Є у нас така послуга як «таємний покупець». Вона допомагає перевірити колектив фірми, наскільки правильно поводяться менеджери, продавці, наймані директори. Ми направляємо свого співробітника для внутрішнього розслідування, і він встановлює фактично дії того чи іншого працівника або в цілому всіх працівників фірми.

Найчастіше власники бізнесу сподіваються на власну службу безпеки, яка може бути як некомпетентна, так і не зацікавлена в якісній роботі. А тим більше, перебуваючи всередині одного і того ж виробництва, служба охорони не може провести будь-які внутрішні розслідування. Для цього потрібні кадри з боку.

“Розвідувальна” бесіда

Трапляється, що хтось із працівників або навіть партнерів в таємниці працює на конкурентів, зливає клієнтів і конфіденційну інформацію. У таких випадках ми все це виявляємо шляхом так званих засекречених розвідувальних бесід. Є у нас дуже досвідчені фахівці, які досить швидко з’ясовують всі необхідні питання.

“Конкурентна розвідка”

Внутрішні розслідування можна описати як «конкурентна розвідка». Наприклад, з досвіду розповімо, є два засновника. Один більше грошей вклав у бізнес, а інший менше, але вкладає постійно свою працю і веде цей бізнес в іншому місті. І ось перший хоче перевірити, чи не веде його партнер прихованої бухгалтерії.

Для встановлення цього факту ми створюємо якусь комбінацію дій. Наприклад, ми виступаємо в ролі великого замовника і з’ясовуємо, чи не підуть гроші «наліво», чи пройде замовлення по касі або повз каси піде замовлення …

Ще приклад, як можна провести внутрішнє розслідування

Є звернення до нас за допомогою виявити в бізнесі витік грошей, тому що кудись йдуть гроші, а де і на якому етапі – не зрозуміло. Наприклад, є постійна недостача на складі ПММ. Все по документам красиво, все білі і пухнасті, а по факту – недостача. За допомогою певних комбінацій пропонуємо продати нам 200 л “лівого” палива. Пропонуємо одному, другому, третьому працівнику і виявляємо таким чином витік. Все це таємно відбувається, звичайно ж.

І в результаті визначається: нешкідливий, відповідальний і чесний на вигляд охоронець виявився людиною, яка робила цю недостачу. Він вимикав камери відеоспостереження в певні моменти і зливав дизпаливо!

Неприємності краще попередити,
ніж потім проводити внутрішні розслідування

На замовлення наших клієнтів ми систематично перевіряємо як працюючих співробітників, так і потенційних, яких планують брати на матеріально відповідальні посади. Ми встановлюємо, наскільки надійний ця людина, яка його особисте життя, що у нього за сім’я, видобуваємо справжню інформацію про цю особистість з колишніх місць роботи, збираємо його характеристики, з’ясовуємо, з яких причин він пішов з колишнього місця роботи і т.д. і т.п.

Найчастіше (а якщо точніше, то практично завжди) в резюме при влаштуванні на роботу подібні речі, тобто точні правдиві факти, які не пишуться і при співбесідах не озвучують.

Найпоширенішими на сьогоднішній день є звернення по шахрайству. Ну дуже часто нам доводиться виявляти факти шахрайства на прохання наших клієнтів. Можете собі уявити, скільки неприємностей було б дозволено, якби потерпілі зверталися до нас, а не чекали дії міліції! Так що запрошуємо, звертайтеся за телефонами або приходьте в офіс.

Зв`язатися з нами

+38 (067) 796-50-42

Доступні 24/7

Email: konfident-kr@ukr.net