Конфидент

Вартість послуг

Робота приватним детективом – це відповідальність вже не перед якимось державою або суспільством в цілому, а особиста відповідальність перед Вами як клієнтом, який платить певну ціну за послуги. Тому найняти приватного детектива дуже вигідно з точки зору одержуваного результату. Найняти досвідченого професіонала – значить отримати дуже швидке і дуже якісне вирішення поставлених Вами як нашим клієнтом завдань. Найняти приватного детектива – це реально безпрограшний варіант, тому що він, завдяки своїм широким службовим зв’язках здатний виконати будь-яке замовлення, за який взявся і за який отримав оплату. Справа в тому, що насправді приватний детектив працює не один, а при співпраці та за підтримки Асоціації Приватних Детективів України. Практично, його можливості не обмежені, в тому числі і територіально.

Вартість послуг залежить від: обсягів і термінів надання услуг. Виходячи з досвіду, найпоширеніше завдання – розшук людей в Україні і за кордоном. Частими випадками таких звернень є пошук зниклих без вести людей або пошук далеких родичів, з якими хотілося б відновити зв’язок. Правоохоронні органи, як правило, в силу своєї завантаженості і первинної спрямованості тільки на кримінальні справи, не можуть або не мають повноважень на проведення подібних розшукових заходів. 

Панове! Не чекайте цілий рік. Звертайтеся відразу ж після інциденту. Так дешевше, простіше і швидше буде провести розслідування – по гарячих слідах!

від 200 USD

У плані установки факту зради дружини або чоловіка, коли клієнт звертається до нас, він дає інформацію про об’єкт. Перше – це особисті припущення клієнта про зраду чоловіка, чому є підозри. Як правило, це підозрілі SMS, пізні повернення додому, поява частих відряджень, охолодження відносин, відсутність інтимної близькості. Зазвичай клієнт дає мінімальну інформацію – це місце роботи об’єкта, коло його звичайного спілкування та інше.


від 200 USD

Оказывается, в ходе расследования, не всегда происходит измена. И не стоит раньше времени делать какие-то выводы. Поэтому обращайтесь, частные детективы для того и работают, чтобы подтверждать или, наоборот, развеивать подозрения или мифы об измене.
 
от 200 USD
 

Щоб знайти і зібрати інформацію, ми проводимо ряд певних комбінацій, в результаті яких встановлюємо всі необхідні дані.


від 100 USD

Є безліч способів саме законним шляхом виконати поставлені клієнтом завдання. Крім того, що ми детективи, ми – професійні юристи, тому знаємо практично все, що допустимо здійснювати в рамках правового поля. Так що порушувати закон абсолютно немає ніякої необхідності.


від 100 USD

Звичайно ж, ми є законослухняними громадянами, тому найняти нашого фахівця зовсім не означає піти проти закону заради досягнення конкретних цілей. Ми все робимо законно, якісно і в строк обумовлений з клієнтом.


від 100 USD

У людських сердець немає ніяких політичних і геополітичних перешкод, коли справа стосується пошуку дорогих їм людей. У всі часи пошук людей залишався затребуваною темою діяльності детективних агентств у всіх цивілізованих країнах.


від 100 USD

Зв`язатися с нами

+38 (067) 796-50-42

Доступні 24/7

Email: konfident-kr@ukr.net