Конфидент

Розслідування злочинів

Бувають ситуації, коли розслідування злочинів правоохоронними органами може затягнутися. В цьому випадку рекомендується звертатися за допомогою в детективні агентства. Там працюють професіонали, які мають багаторічний досвід практики в правоохоронних органах, а зараз зайнялися приватною справою (розшуком).

Тому, не зволікаючи, вирішуйте питання, тому що дорога кожна хвилина. “Конфідент” готовий провести незалежне розслідування, щоб допомогти Вам. Ми можемо допомогти і в пошуку зниклих цінностей (цінних речей), які дороги тільки Вам. Це ще додатковий привід звернутися в детективне агентство “Конфідент”.

Всім відомо, що державне фінансування «органів» часто обмежує продуктивність дій з пошуку. До другої сторони результативності нашого детективного агентства відноситься той факт, що технічні засоби для стеження і комп’ютерне обладнання для обробки інформації на порядок вище, ніж в держустановах.

Багато громадян тепер знають, розуміють і звертаються до нас ще до того, як почнеться офіційне розслідування в поліції. Адже бюрократична тяганина тільки заважають і будуть зупиняти розкриття злочину, що неодмінно позначиться на їх ефективності.

Також наше агентство може допомогти в необгрунтованому звинуваченні в Вашу адресу, коли на Вас нахабно брешуть або виставляють проти Вас помилкове звинувачення.

Хотілося б відзначити ще один момент: остаточне рішення на адресу обвинуваченого може винести тільки судовий орган. В цьому випадку детективи проведуть попереднє розслідування: знайдуть речові докази, опитають всіх свідків, вивчать місце і перевірять допустимі версії злочину.

Один з наших принципів говорить: підозрюваний вважається невинним, до того моменту, доки її вину не буде доведено в суді.

Наше детективне агентство “Конфідент” тісно співпрацює з правоохоронними органами, як в нашій країні, так і за кордоном (наприклад, Польща, Росія).

Отже, використовуючи напрацьовані зв’язки і базу даних по злочинцям, ефективно можемо спрацювати спільно і розкрити злочин (або вийти на слід злочинця). При цьому гарантуємо анонімність нашим клієнтам, працюючи в зв’язці з поліцією та іншими службами.

Час не чекає, ми вже беремося за справу, тому що Ви ще вагаєтесь!

Зв`язатися з нами

+38 (067) 796-50-42

Доступні 24/7

Email: konfident-kr@ukr.net