Конфидент

Приватне детективне агентство "Конфідент"

Приватне детективне агентство "Конфідент"

Приватні детективи з детективного агентства «Конфідент»  це справжні професіонали з досвідом роботи в МВС та інших спецслужбах, а також набором специфічних навичок, які дозволяють швидко виконувати поставлені завдання. Вони надають детективні послуги не перший рік і дуже дорожать своєю репутацією, тому що належать до Асоціації Приватних Детективів України (АПДУ). Дана асоціація є гарантом, що усі послуги її членів будуть надані професіоналами своєї справи, в найкоротші терміни з дотриманням умов конфіденційності.

Чим ми можемо Вам допомогти як детективне агентство?

Ми маємо величезний практичний досвід роботи з розкриття злочинів різного характеру, а також пошуку людей. І проведення розслідувань – один з наших видів діяльності. У веденні розслідувань ми не просто професіонали. У цій справі ми, можна так сказати, аси, тому що це – сенс нашого життя. Ми нічого іншого так не вміємо робити, як розслідувати і здобувати інформацію. Тому наше детективне агентство «Конфідент» створено з метою приносити користь людям як в сфері різного роду розслідувань, так і забезпечення безпеки різних видів діяльності, включаючи малий, середній і великий бізнес.

Дивіться докладніше нашу комерційну пропозицію для керівників фірм і компаній щодо Забезпечення безпеки підприємства, організації (аналіз, аудит)

Всі наші дії законні

Як всім добре відомо, за діючими законами України стежити за людьми і втручатися в їх особисте життя забороняється, тому ми не стежимо за людьми і не збираємося цього робити. Є досить багато способів добути інформацію законним шляхом і без будь-яких порушень прав людини. Тому заявляємо відразу – законів ми не порушуємо.

Цілком законно ми можемо супроводжувати людину або групу людей і забезпечувати безпеку, займатися розшуком людей. Ми можемо попереджати дуже багато неприємностей, оскільки, завдяки досвіду довжиною в десятки років і знання всіх тонкощів наших «мінливе-мінливих» законів, куди дешевше попередити ці неприємності, ніж потім виходити з них.

Працюємо в складі великої Асоціації Приватних Детективів України

Таким чином, ми можемо багато чого! Зрозуміло, повторимося ще раз, тільки в межах дозволених законом України дій. Крім того, ми є членами Асоціації Приватних Детективів України, яка, в свою чергу, входить в співтовариство детективів і детективних агентств СНД і всіх країн світу. Тому у співпраці з багатьма сотнями приватних детективних агентств (як по Україні, так і в усьому світі) наші можливості ще більше розширюються.

Зв`язатися с нами

+38 (067) 796-50-42

Доступні 24/7

Email: konfident-kr@ukr.net