Конфидент

Проведення незалежних розслідувань

Сталося так, що вас звинуватили в кримінальному злочині, і Вам загрожує реальний термін, але у Вашого адвоката захист будується лише на базі тих даних, які були отримані з боку звинувачення на його запит.

Слідчий і прокурор, що виступають з боку звинувачення, звичайно ж, «вкрай зацікавлені» в вашому так званому виправданні.

Ваше оману про проведення адвокатом розслідування і збором доказів Вашої невинності буде розбите об рифи нашої з вами реальності – бо на відміну від персонажів американських фільмів, зазвичай основна функція адвоката в Україні полягає в тому, щоб занести прокурору чи судді по Вашому кримінальній справі певну суму для зменшення Вашого терміну, але ніяк не збором доказів про Вашу невинність.

Ви є учасником цивільного судового процесу. І твердо знаєте, що найчастіше потрібне рішення в українських судах приймається шляхом дачі «баранчика в папірці».

Вам здалося, що по відношенню до Вас було винесено неправомірне судове рішення, що в наявності підкуп і Ви побажали провести своє власне незалежне розслідування для підтвердження своєї правоти.

На вашому підприємстві була викрадена велика сума грошей, і ви наприклад підозрюєте свого топ-менеджера, але доказів у вас явно замало. Звичайно ж ви хочете повернути дані гроші, а також покарати злодюжку, але при цьому не звертатися в поліцію.

У цих і в багатьох подібних випадках Вам необхідна допомога третьої сторони, а саме наше детективне агентство “Конфідент” займається проведенням незалежних розслідувань.

Наші детективи проведуть паралельний незалежне розслідування, у вас буде можливість контролювати хід проведення розслідування, а не вислуховувати, постійні відмовки “ми працюємо над вашою справою”.

Наше агентство “Конфідент” готове прийти до Вас на допомогу в проведенні незалежного розслідування, яке стосуватиметься будь-якого сегменту Вашому житті, з області як кримінального, так і цивільного права.

Зв`язатися з нами

+38 (067) 796-50-42

Доступні 24/7

Email: konfident-kr@ukr.net