Конфидент

Пошук та збір інформації

Пошук людей не просте завдання для звичайної людини. Ще в середні століття були професійні «сищики», до послуг яких вдавалися прості люди. Так, часи змінилися, технології удосконалилися, що дозволяє приватним детективам надефективні знайти потрібного Вам суб’єкта в непристойно короткі терміни. Але не це головне, а наш досвід (детективного агентства “Конфідент”) і чуття, яке ми відточили за століття детективної практики.

«Пробити» партнера або кого-небудь по базі даних, зібрати всю необхідну інформацію про людину, встановити стеження, і, за підсумком надати звіт про виконану роботу або досьє на персону або компанію, – це тільки частина наших стандартних послуг. Або, якщо можна так висловитися, «буденність».

Але коли настає час чергового розслідування і детективи нашого агентства беруть слід, ось тоді і починається справжнє ремесло, то, навіщо ми й існуємо.

«Гаряче» і тихе переслідування, пошук зниклих безвісти або тих, хто навмисно вирішив сховатися і зачаїтися, професійна стеження за підозрюваними, ось то «небагато», що надає нашому детективному агентству сенс і робить особливим.

Якщо у вас в житті склалася нестандартна ситуація, звертайтеся, Ми допоможемо.

Зв`язатися з нами

+38 (067) 796-50-42

Доступні 24/7

Email: konfident-kr@ukr.net