Конфидент

Пошук людей

Одним з основних напрямків роботи детективного агентства “Конфідент” є пошук людей. З проблемою розшуку людини в Україні стикаються багато клієнтів, які зверталися до нашої агенції.

Наприклад, хтось із ваших знайомих розшукує людину, яка взяла велику суму грошей в борг і зник. На тлі нестабілной економічної ситуації в країні – неповернення грошей стає досить поширеним явищем. Тому, щоб захистити себе від проблем в майбутньому потрібно оформляти необхідні документи, розписки, за допомогою яких в подальшому ваші слова завжди можна підтвердити. Якщо втрачена надія на правоохоронні органи, звертайтеся по допомогу до нашого детективне агентство, і ми допоможемо вирішити ваші проблеми! Ми допоможемо вирішити дану проблему без судових розглядів. А Ви збережете престиж фірми і постійних клієнтів. В ході пошуку боржника всі дані тримаються в абсолютному секреті. Після закінчення процедури пошуку, ми представимо вам результати розшуку боржника. Дані пошуку законні і можуть бути передані до суду.

Пошук людей – завдання, яке може вирішувати тільки кваліфіковані фахівці. Пошук проводиться в рамках закону, застосовуються тільки допустимі методи і способи незалежного розслідування.

Вартість послуг в приватному пошуку формується індивідуально для кожного випадку і в основному залежить від складності процесу, обсягу доступної інформації про зниклу людину.

Ми відповімо на будь-які ваші питання при зустрічі або по телефону.

Зв`язатися з нами

+38 (067) 796-50-42

Доступні 24/7

Email: konfident-kr@ukr.net