Конфидент

Пошук людей по мобільному номеру (місцезнаходження абонента за номером телефону або по IMEI телефону)

Величезний досвід, навички, сучасна техніка і зв’язку – все це дає нам (приватному детективному агентству “Конфідент”) право гарантувати знаходження будь-якого живого людини в Україні, а також і за номером мобільного телефону, якщо інших даних на нього немає.

Ви досить довго, з великими витратами і без успіху шукали когось в нашій країні, але так і не досягли результату. А зараз читаєте ці рядки – можемо запевнити – Вам нарешті пощастило. Ви знайшли саме те, що потрібно. Звичайно ми могли б показати рекомендації наших клієнтів, але конфіденційність взаємин – одне з основних правил роботи нашого агентства – це наша гарантія. Ми навіть не будемо дізнаватися – хто Ви і навіщо займаєтеся пошуками мобільного абонента. Нам це не цікаво, ми працюємо за гроші, а не за ідею.

Вам не треба нікого вмовляти (Ви – замовник, клієнт, який завжди правий), платите певну суму і – головне – досить швидко отримуєте результат.

Але заради об’єктивності слід зауважити, що пошук людини по мобільному номеру – процес довгий і трудомісткий, що вимагає цілеспрямованої роботи досвідчених професійних аналітиків і детективів.

Ми – детективне агентство “Конфідент” досвідчені детективи, тому не питайте нас як ми це робимо. У будь-якому разі не відповімо. Скажемо тільки, що наші методи законні і ефективні, ми не застосовуємо ніяких унікальних комп’ютерних програм і містичних пошуків через супутник. Наші інструменти – досконале знання пошукових методів, багаторічний досвід практичної роботи, і, звичайно, корисні зв’язки.

Зв`язатися з нами

+38 (067) 796-50-42

Доступні 24/7

Email: konfident-kr@ukr.net