Конфидент

Перевірити приміщення на прослуховування

Буквально недавно «жучки» та інші прослуховуючі пристрої здавалися нам лише вигадкою з фільмів про розвідників. Але на даний момент часу виявитися «під прослуховуванням» може практично кожен. Особливо у різних підприємств і корпорацій, навряд чи їм захочеться розголошувати комерційні таємниці, тому прослуховуючі пристрої важливо виявити відразу.

Витік будь-якої інформації з компанії це серйозна загроза для її благополучного стану. Детективне агентство «Конфідент» готове провести перевірку всього Вашого бізнесу для виявлення точок витоку інформації.

На балансі нашого агентства новітнє обладнання для пошуку “жучків”, наші фахівці володіють знаннями сучасних схем розташування прослуховуючих пристроїв і вільно можуть визначити ведеться чи ні дистанційне аудіо- відеоспостереження.

Необхідно усвідомлювати, що інформація може «витікати» не тільки за допомогою “жучків”, які були встановлені у вашому автомобілі, офісі або квартирі, але і в слідстві умисного дії вашого персоналу, дистанційного прослуховування приміщень, злому корпоративної мережі.

Тому для проведення професійної та всебічної перевірки Вам слід звертатися в детективне агентство «Конфідент». Ми здійснюємо перевірки на “прослушку” і аналізуємо повну картину ситуації в Вашої компанії, щоб визначати канали по яким “витікає” інформація.

Один з важливих принципів безпеки компанії є всебічний захист від витоку інформації. Для того, щоб переконатися, що комерційна таємниця і інша цінна інформація недоступна вашим конкурентам або недоброзичливцям, звертайтеся в наше агентство. Комплексна перевірка на виявлення “прослушки” – запорука безпеки Вашої компанії.

Зв`язатися з нами

+38 (067) 796-50-42

Доступні 24/7

Email: konfident-kr@ukr.net