Конфидент

Перевірка способу життя дітей

Якщо Ви стурбовані дивною поведінкою Вашої дитини, то ми допоможемо знайти причину його дій і вчинків. Якщо у Вас є вагомі причини підозрювати Ваше чадо в чомусь поганому, або Вам не подобаються його друзі, або він раптом часто став конфліктувати з Вами з приводу його особистого простору, часу, тоді наші приватні детективи пропонують негайно скористатися послугою щодо перевірки способу життя вашого дорого чада.

Детективи-фахівці нашого детективного агентства “Конфідент”, таємно від підлітка (дитини), щоб не зачепити його (її) гідності і не посягати на його (її) свободу, виконають перевірку чистоти моральних зв’язків з його оточенням, визначать його підліткові інтереси і погляди . Все це буде виконуватися (здійснюватися) за рахунок першокласної професійної «наружки» (зовнішнього спостереження) і використання технічних засобів (наприклад, програми-агенти в його (її) смартфоні, планшеті, ноутбуці і стаціонарному комп’ютері).

Детективи також допоможуть в проведенні профілактичних дій: забезпечення безпеки контактування Вашої дитини з підозрілим оточенням (не викликали особливої довіри), захистивши таким чином від негативного впливу з боку школи, вулиці та інших публічних місць (кафе, бари, дискотеки, кінотеатри). Ми таємно і непомітно відведемо його (її) від небезпеки, не забувши повідомити Вам про відвернений інцидент.

Наш детективний досвід і дії допоможуть Вашому підлітку (дитині) обійти небажаних попередників і негативних моментів у майбутньому.

Адже відомо, що підлітковий період (вік) таїть в собі ряд небезпек: вживання алкоголю і прийом наркотиків, скоєння крадіжок та правопорушення.

Отже, захистити своє чадо в підлітковому періоді пріоритетне завдання для батьків!

Детективне агентство “Конфідент” допоможе в забезпеченні безпеки Вашої дитини і налагодить обстановку у Вашій родині, якщо на жаль якісь негативні події вже мали місце у Вашому домі.
Звертайтеся до Нас! Наші детективи обов’язково прийдуть до Вас на допомогу. Удачі Вам і Вашим дітям, а також в їх вихованні!

Зв`язатися з нами

+38 (067) 796-50-42

Доступні 24/7

Email: konfident-kr@ukr.net