Конфидент

Перевірка персоналу
(в тому числі і на детекторі брехні)

На даний момент часу, домашній персонал не рідкість. Люди, перебуваючи в стрімкому потоці життя, наймають персонал, який виконує різну роботу по дому: грає і займається з дітьми, прибирає кімнати і стежить за порядком. Даний підхід, дозволяє приділити більше часу собі, родині, спілкуванню з друзями, відпочинку.

Зазвичай, персонал підбирають за рекомендаціями знайомих і друзів.

Але, що робити, якщо комусь порекомендувати потрібну людину?

На сьогоднішній день існує безліч агентств з підбору домашнього персоналу. На сторінках сайтів і газет можна прочитати чудові резюме кандидатів з їх позитивним описом.

Але чи можна довірити людині, якого не знаєш, будинок, а головне своїх дітей? адже
людині потрібна робота, агентству відсотки, а зовнішність людини – оманлива.

Чужа людина в будинку, це завжди певний ризик. Перевірка домашнього персоналу запобіжить такі випадки, як крадіжка вашого майна, збір компромату, допуск в будинок сторонніх людей, несумлінне виконання обов’язків.

Приватні детективи агентства “Конфідент” проведуть комплексну перевірку персоналу. При перевірці, детективи перевірять резюме кандидата, яке надано агентством з підбору персоналу або ж самим кандидатом. Якщо необхідно, зберемо додаткову інформацію про людину, яку ви хочете найняти на роботу.

Наприклад, наші детективи можуть встановити біографічні дані, наявність судимості, визначити коло спілкування персоналу, чи є шкідливі звички, чим займаються у вільний час.

А так же, в рамках перевірки персоналу, агентство зможе проконтролювати, поведінку няньки з дітьми на вулиці. Детективи документально зафіксують ставлення няні до вашої дитини, в не стіни вашого будинку, коли вона надана сама собі.

Вся зібрана детективами інформація, буде дана вам у вигляді звіту про виконану роботу. Якщо для вирішення поставленого завдання проводилися заходи, пов’язані з зовнішнім спостереженням, в звіт будуть включені фото-відео матеріали.

Отримати консультацію, щодо перевірки персоналу і дізнатися вартість послуг детективів, можна зателефонувавши за контактними номерами агентства “Конфідент”, написавши листа на вказану поштову скриньку, або через форму зворотного зв’язку.s

Зв`язатися з нами

+38 (067) 796-50-42

Доступні 24/7

Email: konfident-kr@ukr.net