Конфидент

Перевірка документів на справжність

Детективне агентство “Конфідент” надає послугу з перевірки документів на справжність.

В еру високих технологій за допомогою розпізнавального і друкарської техніки можна виготовити підроблений документ будь-якої складності, який може відрізнити від справжнього лише професіонал. Зараз ця проблема стала повсюдною: всі хочуть мати жадані скоринки, що вказують на приналежність, наприклад, до правоохоронних органів або наукової еліти. Список послуг по підробкам «корочок» та документів досить широкий і залежить від особистих фінансових можливостей кожного: від медичної довідки або квитка в кіно (на футбол) до диплома про вищу освіту або посвідчення члена який-небудь спецслужби.

Як бачимо підробляють різний, так що коли оборот «липових» документів виріс, – можна легко стати жертвою випадку, коли хто-небудь скористається ним не в наших інтересах або для того, щоб банально «насолити» нам.

Детективам агентства “Конфідент” давно про це відомо і як необхідно проводити перевірку на справжність.

Отже, що ми пропонуємо. Здійснюємо перевірку на:

– придбання нової квартири (при зверненні в будівельну компанію);

– покупка житла на вторинному ринку;

– купівля-продаж уживаних авто;

– медичних довідок і дипломів;

– «корочок» у держслужбовців і високопоставлених чиновників.

Також у нас є можливість «пробити» житло або квартиру на предмет застави в якомусь комерційному банку.

Для підприємців ми пропонуємо перевірку достовірності документів бізнес-партнерів, перш ніж що-небудь підписувати і вступати в які-небудь ділові відносини з юридичною особою.

Тому ми намагаємося перевіряти реєстраційні документи і «первинку» разом з історією створення та розширення ділових зв’язків.

У всіх рішеннях даних питань допоможуть фахівці-детективи і графологи детективного агентства.

Чекаємо Вас і пам’ятайте, що перевірка документів є в наше сучасне і неспокійний час необхідним заходом захисту від шахрайства, нехай і забирає якийсь час. Але тоді Ви збережете нерви і будете спати спокійно!

Зв`язатися з нами

+38 (067) 796-50-42

Доступні 24/7

Email: konfident-kr@ukr.net