Конфидент

Як не потрапити до шахрая під час онлайн знайомства?

Всі чули історії про любовні афери, і багато хто з них пов’язаний із сайтами знайомств. Люди, які шукають любов в Інтернеті, які надто довірливо відкриваються іншій людині, ризикують розчаруватися, виявитися ошуканими, а також стати жертвами шахраїв, шантажу та банківського обману. Хоча шахраїв можна зустріти як в інтернеті, так і в реальному світі, особливо при знайомствах в Інтернеті важливо бути обережним та забезпечувати свою безпеку. Легкість віртуального контакту та любовна ейфорія не повинні змусити вас забути про обережність та основні правила безпечного знайомства.

Пам’ятайте, що в інтернеті кожен може бути не тим, ким ви його вважаєте, і це сприяє конфіденційності. Ваша співрозмовниця чи співрозмовник може вільно формувати свій образ, додаючи привабливі риси та прибираючи небажані. Вони можуть змінити свою стать, вік, національність, професію, інтереси та будь-які інші характеристики, щоб завоювати вашу довіру під час листування.

Деякі шахраї закохують компліментами, а потім обманом змушують вас повідомити їм банківські реквізити під будь-яким приводом (купівля квитка до вас або подарунка) або інтимну інформацію, щоб допомогти їм здійснити шантаж або крадіжку. Інші шахраї на побаченнях – розважливі брехуни та маніпулятори, які грають почуттями і, прикриваючись зізнаннями у глибокій прихильності, шукають лише швидкоплинних пригод чи фінансової підтримки.

Не всі маніпуляції чи обман пов’язані з бажанням вчинити злочин та обман. Однак ніколи не знаєш, якими мотивами керується несумлінний онлайн-коханець. Якщо ви хочете успішних знайомств, будьте обережні та навчитеся перевіряти брехунів.

Дізнайтеся, як розпізнати шахрая під час онлайн-знайомств?

Шахраї на побаченнях часто являють собою дивовижні, навіть фантастичні історії свого життя, які викликають, з одного боку, романтику, а з іншого – симпатію. Будьте обережні, якщо хтось багато пише про свої проблеми, особливо у зв’язку з матеріальними потребами, або часто порушує тему грошей – можливо, він робить це для того, щоб найближчим часом попросити у вас фінансової підтримки.

Остерігайтеся, якщо людина, з якою ви познайомилися в інтернеті, робить вам компліменти, дуже швидко зізнається у своїх почуттях, надто романтична і запевняє, що проведе з вами все життя. Це звичайні прийоми емоційного маніпулювання, використовувані хитрими шахраями спокушання довірливих людей. Хоча справжнє та щире кохання можна знайти в інтернеті, важливо зберігати дистанцію, коли хтось так перегинає ціпок на початку стосунків. Запитайте себе: чи може людина, яка ще не дуже добре вас знає, бути настільки закоханою у вас, що будує серйозні плани про весілля та спільне проживання? Самотні люди з низькою самооцінкою або високою потребою близькості повинні бути особливо обережні.

Знайомство в інтернеті – це взаємність та щире бажання дізнатися іншу людину, тому вам слід поставитися з підозрою, якщо співрозмовник не виявляє щирого інтересу до вас та подробиць вашого життя (наприклад, як пройшов ваш день). Чи зосереджується він/вона на тому, щоб писати майже виключно про себе та свої проблеми? Можливо, це спроба викликати співчуття та бажання допомогти вам, наприклад, матеріально. З іншого боку, остерігайтеся людей, які дуже цікаві і починають допитувати вас – це їхній спосіб з’ясувати ваші слабкі місця або дізнатися ваші особисті дані.

У флірті та онлайн-знайомствах, таємниця та можливість відкрити для себе нову людину, надзвичайно привабливі. Однак надмірна скритність, уникливі відповіді на питання або повне їхнє ігнорування повинні змусити вас засумніватися в справжності співрозмовника. Цілком можливо зловити його на брехні чи нещирості.

Шлюбні шахраї зазвичай підтримують кілька або більше контактів на сайтах знайомств одночасно. Будьте пильні, якщо ваш співрозмовник неправильно називає ваше ім’я, забуває про що ви писали, плутає інформацію або розповідає неправдоподібні історії. Проаналізуйте їхню орфографію та граматику, оскільки шахраї часто використовують готові висловлювання, які вони копіюють для багатьох людей. Особливо побоюйтеся любителів, які приїжджають з-за кордону, особливо з екзотичних країн. Вони часто використовують повідомлення, перекладені перекладачами.

У деяких випадках розпізнати шахрайство дуже легко завдяки фотографіям. Люди, які видають себе за когось іншого на сайті знайомств, зазвичай не хочуть показувати, як вони виглядають, хоча може статися так, що у них є фотографія дуже привабливої ​​людини та цікавий аватар у чаті. Попросіть людину показати вам кілька своїх фотографій і зверніть увагу на те, чи зображена на них одна і та ж людина, чи достатньо вони чіткі і де вони були зроблені. В крайньому випадку, попросіть людину завантажити селфі, на якому вона тримає аркуш паперу зі своїм ніком та часом. Брехуни, які приховують свою справжню зовнішність, не обов’язково є поганими людьми, які хочуть шахрайство або крадіжку. Можливо, вони просто дуже бояться відмови та мають проблеми із самооцінкою, але варто бути обережними.

Віртуальний друг чи подруга не хоче зустрічатися, переносить побачення, відмовляється говорити з вами по телефону чи зв’язується з вами на особливих умовах (наприклад, лише вночі)? Якщо він чинить подібним чином, це може бути ознакою того, що він шахрай і його наміри на сайті знайомств не щирі. Людина, яка дбає про те, щоб знайти партнера для справжніх, щирих відносин, охоче робить кроки, щоб дізнатися іншу людину, і не триматиме стосунки в секреті.

Чи можна найняти детектива для перевірки онлайн-знайомств?

У сучасному світі дуже легко повірити шахраю і потрапити на їхній гачок. Однак тверезий розум підказує, що потрібно здійснити перевірку. Щоб уникнути проблем, найкраще найняти приватного детектива в агентстві Конфідент. Наші детективи мають величезний досвід у перевірці людей “з інтернету” або “з листування”. І маючи мінімум даних, вони зможуть отримати максимально докладну інформацію, проконсультувати, попередити шахрайство та врятувати ваше майно, репутацію та ваші почуття. Детективне агентство Конфідент зробить всю роботу з перевірки дівчат або чоловіків, з якими ви познайомилися на відстані абсолютно анонімно і об’єкт розслідування не дізнається про вашу підозру.