Конфидент

Вартість послуг

Робота приватним детективом – це відповідальність вже не перед якимось державою або суспільством в цілому, а особиста відповідальність перед Вами як клієнтом, який платить певну ціну за послуги. Тому найняти приватного детектива дуже вигідно з точки зору одержуваного результату. Найняти досвідченого професіонала – значить отримати дуже швидке і дуже якісне вирішення поставлених Вами як нашим клієнтом завдань. Найняти приватного детектива – це реально безпрограшний варіант, тому що він, завдяки своїм широким службовим зв’язках здатний виконати будь-яке замовлення, за який взявся і за який отримав оплату. Справа в тому, що насправді приватний детектив працює не один, а при співпраці та за підтримки Асоціації Приватних Детективів України. Практично, його можливості не обмежені, в тому числі і територіально.

Вартість послуг залежить від: обсягів і термінів надання услуг. Виходячи з досвіду, найпоширеніше завдання – розшук людей в Україні і за кордоном. Частими випадками таких звернень є пошук зниклих без вести людей або пошук далеких родичів, з якими хотілося б відновити зв’язок. Правоохоронні органи, як правило, в силу своєї завантаженості і первинної спрямованості тільки на кримінальні справи, не можуть або не мають повноважень на проведення подібних розшукових заходів. 

Civil investigations attempt to uncover, collect, and document the required information to use in civil trials. Civil trials involve cases pertaining to two citizens and their respective issues. The findings of such investigations help the court trials with expert reports that can help the jury come to a decision regarding the case.

from 200 USD

from 200 USD

from 100 USD

from 100 USD

There are no political or geopolitical obstacles in human hearts when it comes to finding people dear to them. At all times, the search for people has remained a popular topic of detective agencies in all civilized countries.

from 100 USD

Contact Us

+38 (067) 796-50-42

Available 24/7

Email: konfident-kr@ukr.net