Конфидент

Детектор брехні

Детективне агентство “Конфідент” пропонує послугу з перевірки на детекторі брехні (поліграф) співробітників компанії (організації, фірми), кандидатів на працевлаштування; другу Вашу половину (дружина (у)) на предмет вірності, підлітків (дітей) з приводу перевірки їх способу життя (про це писалося в статті «Перевірка способу життя дітей»), або просто – родичів або членів Вашої родини при різних підозру в приховуванні правди, крадіжках, зради і правопорушення.

Але все-таки частіше в агентства звертаються з проханням про перевірку працівників фірми або майбутніх кандидатів на благонадійність. Про це трохи докладніше.

Наприклад, як дізнатися наскільки правдивою є інформація, залишена (написана, зазначена) кандидатом в анкеті з працевлаштування? Чи були зв’язку у співробітників Вашої фірми з кримінальним світом, чи мали місце розкрадання ними (працівниками фірми і (або) кандидатами) на попередніх місцях роботи, чи чисті вони на руку і які шанси, що подібне не повториться? На всі ці питання поліграф (детектор брехні) дає відповіді.

Детектор брехні дозволяє перевірити майбутнього кандидата на посаду та виявити факти крадіжок, обману, отримання хабарів, здійснення кримінальних правопорушень.

За наданими даними роботодавець сам розбереться: чи буде відповідати кандидат займаної ним посади, чи можна на нього покластися при «серйозних» справах, чи може тримати язик за зубами, як себе буде вести з конкурентами або партнерами по переговорах, швидко чи «розколеться», якщо на нього натиснути (психологічно, фізично).

Також, поліграф допоможе виявити, чи страждає співробітник наркотичної або будь-якого іншого роду залежностями, чи хвора психічно, які проблеми зі здоров’ям були у нього в минулому (якщо дана інформація безпосередньо стосується його ефективності (продуктивності) на даній посаді).

Багато працівників фірм і організацій нарікають на те, що детектор брехні вторгається в їх особисте життя; інші – можуть ображатися (розлютитися) на той факт, що вони мовляв багато років виконували свою роботу якісно і були повністю віддані компанії всім серцем, а їх у чомусь стали підозрювати і не довіряють.

Тому деякі співробітники не погоджуються проходити «тест» на поліграфі, а інші йдуть неохоче. І з’являється у них осад після проходження. Але все не так вже й похмуро і погано. Спробуємо пояснити Нашим читачам, як все-таки функціонує цей «фантастичний» апарат. Його принцип роботи простий і полягає в реєстрації фізіологічних і психологічних реагувань організму «піддослідного» співробітника на питання поліграфолога (той, хто проводить процедуру перевірки суб’єкта).

Далі проводиться аналіз поведінки подразників організму на запитання, тобто враховуються показники конкретного індивіда (випробовуваного) на «провокаційні» питання (наприклад, частота і глибина дихання, серцево-судинна активність, потовиділення і різні температурні коефіцієнти, електричні імпульси на різних ділянках тіла).

Поспішаємо зазначити, що перевірка на поліграфі повинна проводитися професійним фахівцем-поліграфологом. Саме від його кваліфікації залежить отримання повноцінної і правдивої інформації про що цікавлять роботодавця фактами в біографії співробітника (кандидата), а не копатися повністю в його особистому житті, перебираючи все підряд. Навіть те, що взагалі ніяк не стосується (не торкнеться) його професійних обов’язків і поведінки по відношенню до організації (керівнику, начальнику) в майбутньому.

Таким чином при перевірці на поліграфі необхідні точкових «ударів». Тоді цей «захід» (перевірка) стає цілком зрозумілим і стерпним для працівника фірми (кандидата), так як в наш неспокійний час без подібної перевірки просто не обійтися. Ось так.

Все те, про що ви прочитали, детективне агентство “Конфідент” виконає якісно і в найкоротші терміни.

+38 (067) 796-50-42

Доступні 24/7

Email: konfident-kr@ukr.net